Renault Aracımın Torpidosuna Lamba Koyulmamış!

Bayram B. |

Kasım 2012 de sıfır km megane 3 araç aldım. Geçen ay aracımda torpido lambası olmadığını fark ettim. Servis cevap veremeyince Renault müşteri hizmetlerini aradım, onlarda bir cevap veremeyip beni anadolu bölge bayisine yönlendirdi ve görüştüğüm kişi bu modellerde torpido lambası yok dedi. Ancak aynı yılda üretilen diğer meganelarda bu lamba var. Üstelik torpidoda lamba yeri var ancak ışık ve tesisat yok. 35bin tl'lik araçtan 10 liralık lambayı ve tesissatı takmayan renaultu kınıyorum, Torpidoya el feneriyle bakarız artık.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram B.
  24 Şubat
  11:35

  renault denen kalitesiz firma sadece şikayetin yayınlandığı ilk gün konuyla ilgili araştırma yapacağız diye aradı, sonra ne arayan var ne soran, basit bir konu bu, ya biz bu torpido lambasını çalmışız, sizi kandırmışız diyeceksin yada hata etmişsiz telafi edelim, lambayı takalım diyeceksin. bir daha asla araba almam renaulttan, tavsiyem sizde uzak durun!!!

 • 19 Şubat
  11:18

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.