Renault Aracımın Teyp Tuşları Soyuldu!

Mustafa D. |

2010 model 116.000 KM'de Fluencemiz var. Aracı ikinci el olarak aldık. Aracımız düzenli yetkili servis bakımlı. Aracı ilk aldığımızda teyp tuş takımları üzerinde hafif kabarmalar görünüyordu. Ancak kullandıkça soyulmalar oldu ve şu anda kabak gibi beyaz. Hangi tuşun ne olduğu belli değil. 2010 model olduğu için garantisi yeni bitmiştir diye servise başvurduk ancak servisten aldığımız cevap garantisi yok ise birşey yapamayız oldu.

Kendim kısa bir araştırma yaptım ve Fluence ve Megane 3'lerde bunun kronik bir problem olduğunu öğrendim. Benim anlamadığım Renault firması neden bu problem kendilerinden kaynaklı olduğu halde garantisi bitmiş araçlarda faturayı hemen müşteriye çıkartmaya çalışıyor.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  09 Temmuz
  22:15

  hayal kırıklığı

 • Mustafa D.
  09 Temmuz
  22:13

  görünen o ki renault için garanti bitince sizinle işide bitiyor. sonrada televizyonlarda araçınıza yetkili serviste bakım yaptırın diye bangır bangır reklam yapıyor. sen sattığın aracın arkasında durma sonrada garantisi biten aracını yetkili servise getir orada bakım yaptır diye bekle.

 • Mustafa D.
  09 Temmuz
  22:04

  ve beklenen son. bugün beni aradılar ve sorunumun giderilmesi için 450 tl para istediler. saçmalığa bakın kendilerinin tasarım hatasını biz karşılayacağız. arkadaşlar bu renault un müşteri memnuniyeti politikası komediden ibaret size tavsiyem renault araç alırken 2 kez değil 10 kez düşünün

  saygılar

 • Mustafa D.
  07 Temmuz
  18:22

  hafta içi konu ile ilgili renault müşteri hizmetlerinden aradılar. Cuma günü servise yönlendirdiler ve teybi söküp parça kodu aldılar. siparişlerinin 2 hafta içinde geleceğini ve beni arayacaklarını söylediler.Ancak bu işlemler için ücretlendirme yapılıp yapılmayacağı bilgisini veremediler

 • 04 Temmuz
  13:16

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mustafa Demirgöz,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.