Renault Aracımın Sunroof Sorunu!

Fethi S. |

2009 Fransız üretim aracımın garanti süresi içerisinde sunroof açıp kaparken titreşim ve ses geliyor şikayeti ile götürdüğümde yağladılar verdiler. Tekrar aynı şikayet oldu İstanbul uzman Renault garantiden araçta diğer sorunları da ekstradan yaptıklarını ilettiler (bilemiyorum)
ama sonuç olarak yaz geldi Sunrooflar tekrar açılıp kapanmaya başlayınca aynı titreşim ve kapalı halde iken sallantı geldiğini duyduğumda kontrol ettim ve bağlantıların çatlak olduğunu gördüm ama garantisi bitti için işlem yapmıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fethi S.
  09 Nisan
  14:34

  RENAULT FİRMASINA ve SİTENİZE teşekkür ediyorum. şikayetimi pazartesi sabah ilettim. Renault tan pazartesi arandım. salı günü servise davet edildim. sorunum ile ilgili ustamızla teste çıktık gerekli resimler çekildi. sorun ile ilgilenilmek üzere irtibat halinde olunacağı bilgisi verildi.

  RENAULT MERKEZ EKİBİNE ve

  HATAY RELES SERVİSİNE AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • 08 Nisan
  15:41

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.