Renault Aracımın Soyulan Direksiyon ve Kapı Kolları Değişim Sözünü Tutmadı.

Erhan T. |

20.11.2014 tarihinde Renault Mais'e triger değişimi için servise gideceğimi megane 2lerde kronik sorun olan direksiyon, kapı kolları soyulmasından ücretsiz değişim talebi ile ilgili mail attım. Ertesi gün G**hanım aradı ve gideceğim servisi sorarak orada değişimin yapılacağını söyledi. Bugün ise Pendik ASF beni arayarak ücretli değişim yapabileceklerini yardımcı olamayacaklarını iletti.

Çağrı merkezi Aradığımda ise durumu Ö**hanıma ilettim tüm bakımlar serviste yapılmamış, sadık müşterilere ücretsiz değişim yapılıyor onun dışında değiştirip değiştirmemek servisin inisiyatifine kalmış dedi! Garantisi bitmiş aracı 2 katı verip servise götürelim diyoruz gördüğümüz muameleye bakın. Helal Olsun!

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan T.
  04 Aralık
  23:26

  Renault Mais ve buradan yazdığım şikayetin üzerinden yaklaşık 2 hafta geçti. Mais ile ilk iletişime geçtiğimde bakım için aracı getireceğimi bu esnada ücretsiz değişim istediğimi yazmıştım. Önce kabul etmediler ve yalnızca ücretli değişim yapabileceklerini söylediler bende buna istinaden 2 haftalık bu süre zarfında tabii ki mecburen aracımın bakımını dışarıda yaptırdım. Bugün tekrar konuyla ilgili geri dönüş yapıldı ve aracınızın bakımlarını serviste yaptırırsanız kapı kolları ve direksiyon simidi ücretsiz değiştirilecek denildi. Dışarıda yaptırdığım bakımları tekrar masraf yapıp serviste yaptırmam isteniyor. Kısacası Sonuç: 0 , Çözüm: YOK

 • Erhan T.
  03 Aralık
  21:56

  1 aralıkta Pendik Asf tarafından aranarak direksiyon ve kapı kollarının fotoğrafını çekmek için servise çağırıldım. 2 aralıkta gittim ve fotoğraflar çekildi. Mais'ten gelecek cevabı beklemedeyim.

 • Erhan T.
  28 Kasım
  11:13

  Burdan ve Renault Müşteri Hizmetlerinden bildirdiğim şikayetin üzerinden koskoca 4 gün geçti ve hala bir geri dönüş olmadı ne yazık ki...

 • 24 Kasım
  15:33

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erhan TAYLAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.