Renault Aracımın Sorunu Giderilmedi!

Turgut A. |

28/03/2013 tarihinde Esenyurt bika yetkili servise Clio 4 aracımı rüzgar sesi problemi ile ilgili götürdüm akşam arabayı olmaya gittim bana aracın kapılarına izolasyon yaptık sorun çözüldü dendi bende araçla otobana çıktım yapılan hiç birşey yok ses aynen devam ediyordu. 02/04/2013 tarihinde tekrar aynı servise gittim bu sefer 2 yetkiliyle otabana tecrübeye çıktık onlarda sesi duydular aracı tekrar akşama kadar orada bıraktım almaya gittim tamam dediler ustalarımız aracınızla çok uğraştı dendi bende aracı alıp tekrar otobana çıktım fakat yine hiç birşey yapılmamış rüzgar sesi olduğu gibi aynı duruyordu. Tekrar aradım yine getirin dediler.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut A.
  11 Haziran
  19:56

  ARADAN 2 AY GEÇTİ HALA RENAULD ARACIMDA SORUNA ÇÖZÜM BULAMAD YOK ARTIK DİYORUM BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM VE HALA MİLLET BU SORUNLI CLİO 4 Ü ALABİLMEK İÇİN SIRAYA GİRİYOR...

 • Turgut A.
  06 Nisan
  19:01

  BİR ÇÖZÜM BULAMIYORLAR FABRİKADA AR-GE ÇELIŞMASI VAR DENİYOR. BİZ SİZE HABAR VERİCEZ DİYEREK UCU AÇIK BİR CEVAP VERİYORLAR.

 • 04 Nisan
  13:23

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.