Renault Aracımın Şoför Koltuğundaki Deri Kısmında Soyulma Var

Serdar K. |

2009 model Laguna aracımın vites topuzu kararmış ve küçük soyulmalar oluşmaya başlamıştır. Direksiyon simidin de soyulma yok ancak kararma vardır. Ayrıca şoför koltuğundaki yarı deri olan kısımda yine küçük ama can sıkıcı soyulma vardır.

Bunların dışında aracımın sağ kapı kilidi bazen çalışıp bazen çalışmamaktadır. Aracı her kilitlemem de sağ kapı kilitlenmiş mi kilitlenmemiş mi diye bakmak zorunda kalıyorum. Yaptığım araştırmalara göre bu sorunlar kullanıcıdan kaynaklanmamaktadır, dolayısı ile mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Anahtar/Kilit Sistemi Koltuk Döşeme Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar K.
  11 Şubat
  12:01

  Hala bir gelişme yok. Aracı her kapattığımda sağ kapı kilitlenmiş mi diye bakmaktan yoruldum, değerli eşyaları araçta bırakamıyorum. Sorunlu kapıdan biri bineceği zaman, kapı dışardan bazen açılıp bazen açılmadığı için ben uzanıp açmak zorunda kalıyorum. Kronik olduğu söylenen bir sorunu bu kadar uzatmak hoş değil.

 • Serdar K.
  11 Şubat
  11:42

  hala bir çözüm bulunamadı

 • Serdar K.
  03 Şubat
  18:47

  Renault merkezden arayip aracin plakasini aldilar ve gün icinde doneceklerini söylediler ancak ne arayan ne de soran oldu.
  Not: 01.02.2014 tarihinde malum konu icin servisi aradigimda da iki kez hemen geri doneceklerini soyleyip dönen olmamisti.

 • 03 Şubat
  12:03

  Değerli Müşterimiz, Sn. Serdar KEDEROĞLU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.