06 Haziran 2014

Renault Aracımın Silecek Kolu Arızalı.

Yıllarca Renault araçlarda büyüdük. Bir çok hikayemizde geçer. Çalıştığımız şirket yoluyla önce Symbol şimdi Clio 4 kullanıcısıyız. Aracı kullanalı yaklaşık bir sene olacak. Çeşitli detay problem dışında genel olarak memnunum diyebilirdim.

Silecek kolum bozuldu. 6 / 7 haftadır önce Fransa'dan sonra Bursa'dan bir silecek kolu gelemedi. Malum İstanbul yağmurları. Yolda iki kez kaldım, o. servisimiz iyi niyetiyle idareten iki kez onardı ancak değiştirilmesi gerektiği üstelik acil çağrısıyla değişim yedek parçasını istemiş olmasına rağmen, defalarca Renault müşteri hizmetleri ve satış sonrası birimini aramış olmama rağmen bir adım atamadık. Üstüne kimsede kusurluyuz diye aramadı.

Volkan 2.389 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 15 Temmuz 2014

  Sayın Renault-Mais Türkiye yetkilileri, Oturduğunuz koltukları boşuna işgal ettiğinizi artık düşünebiliriz. Çünkü ortada bir müşteriniz için 3 aydır bir sorun var ve bu küçücük durumu bile yönetemiyorsunuz. Yönetemediğiniz gibi bunun için suratınız bile kızarmıyor. Eminim bu yazılanları da diğerleri gibi görmezden geleceksiniz ve umarım bir kişi dahi etkiler, sizi tercih etmesinden uzaklaştırabilirim. Yazık!

 • Volkan 08 Temmuz 2014

  Burayı "silecek kolu günlüğüne" çeviren Renault TR'ye yazıklar olsun!!! Bana dönüp bilgi verin kardeşim! Sizin yüzünüzden mağdur olmak zorunda mıyız? 8 Temmuz oldu!

 • Volkan 19 Haziran 2014

  19 Haziran ve benim silecek kolum hala ortalarda yok! Beyefendiler önce Bursa depoyu taşımıştı şimdi Fransa depoyu taşıyorlarmış. Neyse ki Bursa - İzmit hattında, Tır tır Clio4 satılmak üzere yollara çıktığını görüyoruz. Allah gani gani bereket versin, aman sileceklerine zeval vermesin, vermesin ki bu markanın diğer yüzünü görmesinler! Ha bu arada Mais Satış Sonranıza bağlanmak da marifet gerektiriyor.

 • Volkan 10 Haziran 2014

  Bugün 10 haziran.Müşteri hizmetlerini de aradığımda dönen olmamıştı zaten. Süpriz yok! Bravo!

 • Renault Temsilcisi06 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Sn. Volkan GÜNDOĞDU Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön