Renault Aracımın Silecek Kolu Arızalı.

Volkan G. |

Yıllarca Renault araçlarda büyüdük. Bir çok hikayemizde geçer. Çalıştığımız şirket yoluyla önce Symbol şimdi Clio 4 kullanıcısıyız. Aracı kullanalı yaklaşık bir sene olacak. Çeşitli detay problem dışında genel olarak memnunum diyebilirdim.

Silecek kolum bozuldu. 6 / 7 haftadır önce Fransa'dan sonra Bursa'dan bir silecek kolu gelemedi. Malum İstanbul yağmurları. Yolda iki kez kaldım, o. servisimiz iyi niyetiyle idareten iki kez onardı ancak değiştirilmesi gerektiği üstelik acil çağrısıyla değişim yedek parçasını istemiş olmasına rağmen, defalarca Renault müşteri hizmetleri ve satış sonrası birimini aramış olmama rağmen bir adım atamadık. Üstüne kimsede kusurluyuz diye aramadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan G.
  15 Temmuz
  08:28

  Sayın Renault-Mais Türkiye yetkilileri,

  Oturduğunuz koltukları boşuna işgal ettiğinizi artık düşünebiliriz. Çünkü ortada bir müşteriniz için 3 aydır bir sorun var ve bu küçücük durumu bile yönetemiyorsunuz. Yönetemediğiniz gibi bunun için suratınız bile kızarmıyor.

  Eminim bu yazılanları da diğerleri gibi görmezden geleceksiniz ve umarım bir kişi dahi etkiler, sizi tercih etmesinden uzaklaştırabilirim.

  Yazık!

 • Volkan G.
  08 Temmuz
  09:05

  Burayı "silecek kolu günlüğüne" çeviren Renault TR'ye yazıklar olsun!!!

  Bana dönüp bilgi verin kardeşim! Sizin yüzünüzden mağdur olmak zorunda mıyız?

  8 Temmuz oldu!

 • Volkan G.
  19 Haziran
  07:56

  19 Haziran ve benim silecek kolum hala ortalarda yok! Beyefendiler önce Bursa depoyu taşımıştı şimdi Fransa depoyu taşıyorlarmış. Neyse ki Bursa - İzmit hattında, Tır tır Clio4 satılmak üzere yollara çıktığını görüyoruz. Allah gani gani bereket versin, aman sileceklerine zeval vermesin, vermesin ki bu markanın diğer yüzünü görmesinler! Ha bu arada Mais Satış Sonranıza bağlanmak da marifet gerektiriyor.

 • Volkan G.
  10 Haziran
  18:46

  Bugün 10 haziran.Müşteri hizmetlerini de aradığımda dönen olmamıştı zaten. Süpriz yok! Bravo!

 • 06 Haziran
  12:49

  Değerli Müşterimiz, Sn. Volkan GÜNDOĞDU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.