02 Temmuz 2013

Renault Aracımın Seyir Halinde Kaputu Açıldı!

Bir kaza sonrasında aracımın onarımı Bursa Renault Mais'te yapıldı. Sonrasında birkaç bin kilometre yol kat ettim. Sivas'ta 80 KM hızla giderken ön kaput aniden açıldı. Görüş açımı kapattı. Ön cam dağıldı. Neyse ki bana bir şey olmadı. Renault'nun neredeyse her kademesini defalarca aradım. Sorunumla hiç ilgilenmediler. Dahası Renault yetkilileri akıl almaz bir şekilde suçu bana yıktı.

Özal 520 Okunma

Cevaplar

 • Özal 17 Temmuz 2013

  16000 kilometrede seyir halindeyken kendi kendine kaputu açılan araca Renault denir. Bunun garanti kapsamı dışında olmasına da Renault Mais denir.

 • Özal 06 Temmuz 2013

  Her zamanki gibi Renault yetkilileri bana ulaşamamışlar. Ne ulaşılmaz bir insanmışım. Gerçi bana ulaşsalar ne olacak çok merak ediyorum. Zira suçlarını kabul etmek yerine benim üzerime yıktılar.

 • Renault Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • Renault Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Sn. Özal Karadeniz, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön