Renault Aracımın Seyir Halinde Kaputu Açıldı!

Özal K. |

Bir kaza sonrasında aracımın onarımı Bursa Renault Mais'te yapıldı. Sonrasında birkaç bin kilometre yol kat ettim. Sivas'ta 80 KM hızla giderken ön kaput aniden açıldı. Görüş açımı kapattı. Ön cam dağıldı. Neyse ki bana bir şey olmadı. Renault'nun neredeyse her kademesini defalarca aradım. Sorunumla hiç ilgilenmediler. Dahası Renault yetkilileri akıl almaz bir şekilde suçu bana yıktı.

Etiketler :

Kapı/Cam Kaporta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özal K.
  17 Temmuz
  11:41

  16000 kilometrede seyir halindeyken kendi kendine kaputu açılan araca Renault denir. Bunun garanti kapsamı dışında olmasına da Renault Mais denir.

 • Özal K.
  06 Temmuz
  07:22

  Her zamanki gibi Renault yetkilileri bana ulaşamamışlar. Ne ulaşılmaz bir insanmışım. Gerçi bana ulaşsalar ne olacak çok merak ediyorum. Zira suçlarını kabul etmek yerine benim üzerime yıktılar.

 • 04 Temmuz
  11:38

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • 03 Temmuz
  09:36

  Değerli Müşterimiz, Sn. Özal Karadeniz,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.