Renault Aracımın Ses Sistemi Sorunu Var.

Savaş K. |

Şubat 2014 ayı içerisinde 50.000 TL karşılığında Renault Megane Play Edition marka araç satın aldım. Bu değerdeki araçta resmen dışarıda 20-30 TL'ye satılan hoparlörlerden koymuşlar. Böyle berbat bir ses sistemi hiçbir arabada yoktur. Ayrıca araçta tweter olmadığından serviste taktırayım dedim. Birde ne görelim? Renault tweter yuvalarına 2 metre kabloyu bile çekmekten kaçınmış.

Halbuki bu Renault en üst donanımlarında kaliteli ses sistemleri kullanmış. Renault sayfasına bu şikayetimi bildirdiğimde e-mail adresime çok komik bir mail göndermiş ve şikayetimi bir öneri olarak görüp araçlarında iyileştirmeler yapacağını söylemişler.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş K.
  14 Nisan
  18:32

  sorunu bildirdikten sonra Adana İsotlar yetkili servisinden arandım. Bende sıkıntının kendilerinde olmadığını Renault Mais in araması gerektiğini söyledim. Bir sonraki gün öğleden sonra telefonum Maisten aranmış fakat spor yaptığımdan ve telefon yanımda olmadığından dolayı telefona cevap veremedim ve durumu bana mesaj atarak ulaşamadıklarını belirtmişler. O zamandan bu zamana kadar ne arayan ne de soran oldu. Demek ki Renault firmasının müşterisine verdiği değer bu kadar.

 • 04 Nisan
  09:50

  Değerli Müşterimiz, Sn. Savaş KUTLU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.