Mehmet B. Teşekkür Mesajı

TEŞEKKÜRLER

Renault Aracımın Sensör Arızası Var!

Mehmet B. |

Ben Şanlıurfa da ikamet etmekteyim. Aracımın bakımlarını periyodik olarak serviste yaptırmaktayım. Aracım en donanımlı megane ıı techno paket 15 dci aracımı 2009 da ikinci sahibinden aldım. Daha sonra detaylı incelediğimde lastik basınç sensörlerinin sık sık arıza uyarısı verdiğini fark ettim ve daha sonra hiç çalışmamaya başladı.

Bakım için servise gittiğimde 4 adet sensörün değişmesi gerektiği bilgisini aldım. Severek, güvenerek aldığım aracımın böyle bir arıza vermesi beni çok üzdü. Bide üstüne bakım yaparken koltuğa japon yapıştırıcısı döktüler. Sorunum çözülmediği gibi bide aracım zarar gördü markaya güvenim kalmadı bir daha servise götürmeyi düşünmüyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  16 Şubat
  16:16

  TEŞEKKÜRLER

 • Mehmet B.
  15 Haziran
  18:05

  Konu ile ilgili geri dönüş olmamıştır.

 • Mehmet B.
  13 Haziran
  20:33

  Konu ile ilgili servisten merkez ile görüştüklerini ve % 50 yardımcı olacaklarını tarafıma beyan ettiler.Aracımın 180.000 ağır bakımı gelmektedir.Ayrıca 4 lastik değişimi ve fren balataları ile fren disklerini değiştiricektim.Ve aracımı en ufak arızasında bile servise götüren bir kullanıcıyım.Düzenli servis müşterisi olmama rağmen bu denli bir arızada firmanızın bana müşteri memnuniyeti adına %50 değil %100 yardımcı olmasını bekliyorum.

 • 22 Mayıs
  17:14

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Dacia Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.