Renault Aracımın Rüzgar Sesi Sorunu.

Mesut S. |

Aracım Renault Clio 4 icon henüz 5 aylık ve 4200 km'de olan bir araçtır. 80 km hızı geçtikten sonra aşırı şekilde rüzgar sesi içeri giriyor sanki hiç yalıtım yok camlar açık gidiyormuş gibi. Renault gibi büyük bir otomobil üreticisi hele ki yeni modellerinde yaptığı güzel değişimlerden sonra nasıl olur da böyle basit hatalar yapabilir anlamış değilim.

Ayrıca ufak da olsa araba sallandığı zaman arka iki kapıdan çözemediğim sesler geliyor. Daha önce de aracın ön tamponu koruma paneli eksikti neyse ki Mais sağolsun halletti. Umarım bu sorunlarımıda çözüme kavuşturur.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut S.
  18 Aralık
  11:59

  ŞİKAYETLERİM TAMAMEN ÇÖZÜLEMEDİ ANCAK KARTAL ASF OTODAN GÖKÇEM HANIM VE MERAL HANIM FAZLASIYLA İLGİLENDİ.KENDİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM İŞLERİNİ GAYET İYİ YAPIYORLAR. ANCAK ARKA İKİ KAPIDAN GELEN SES SORUNU HALA DEVAM EDİYOR VE RÜZGAR SESİ İÇİN BİR ÇALIŞMA YAPTILAR ANCAK YETERLİ OLMADI KISMEN AZALDI DİYEBİLİRİM.

 • 10 Aralık
  13:09

  Değerli Müşterimiz, Sn.Mesut SABANCI,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.