Renault Aracımın Radyo Hafıza Sorunu Var!

Şükrü Ö. |

2013 Haziran ayında aldığım 2012 model Renault Megane 1. 5 dci edc icon marka aracımda aldığım ilk günden bu yana radyo fonksiyonlarını kullanamama sorunum var. Radyo arayüzünde frekans, Rds ve hafıza olarak 3 menü olmasına rağmen fonksiyon imleci sadece ortada bulunan Rds üzerinde durmakta ve sadece Rds'si olan kanallarda arama yapıp hafızaya almaktadır.

Frekans üzerine gelip tek dokunuşla frekans ile arama yapılamamakta yada hafızadaki kanalları gezememektedir. Konuyu ilettiğim yetkili servis ve Renault çağrı merkezi ise bu modellerde bu özelliğin olmadığı gibi mantıksız açıklama yapmaktadır. 2013 yılında alınmış 60 bin liralık arabada frekansla radyo araması yapılamaması doğru mudur?

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükrü Ö.
  02 Ekim
  14:11

  saolsun Renault Mail yetkilileri benimle irtibata geçti. Ancak aynı şeyleri ondan da duydum. araba bu şekilde üretilmiş ve radyoyu düzeltme imkanları yokmuş. Müşteri memnuniyeti anketi için beni ziyaret eden arkadaşa dediğim gibi; "böylesine basit çözümlü ama can sıkıcı bir problemi çözmeye yanaşmadığı için bu aracı hiç bir tanıdığıma tavsiye etmiyorum ve en kısa sürede aracımı satacağım".

 • 06 Eylül
  10:14

  Değerli Müşterimiz, Sn. Şükrü Ö.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.