Renault Aracımın Performansı Düşük!

Ali C. |

Renault'tan 15 gün önce clio 4 1.2 75 beygir bir araç aldım. Araç aldığım günden beri çekişte problemi yaşıyordu. Bu yüzden 15 gün içerisinde 4 kez servise gitti. Servis aracı makineye bağladı bir sorun olmadığını söyledi ve araç 30 /12 /2013 tarihinde motordan çok kuvvetli bir ses geldi ve araç stop etti. Aracım daha 400 km idi. Aracı servise çektirdim sonra tekrar makineye bağladılar ve çalışmayan arabada hata gözükmedi ve sonrasında aracın teker ve motorun vidalarını söküp bana 31 /12 /2013 tarihinde aracın fabrikadan triger kayışında problem olduğunu söylediler. Aracımın 1 hafta serviste kalacağını söylüyorlar ve ben müşteri hizmetlerini arayıp bu arabayı istemediğimi söyledim.

Etiketler :

Performans

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali C.
  04 Ocak
  17:40

  Beni kimse aramadı ve kimse sorunla ilgili bana DÖNÜŞ YAPMADI BÖYLE ilgisiz bir firma olamaz.

 • Ali C.
  02 Ocak
  16:14

  Hala aranmadım ve hiç kimse şu ana kadar sorunumla ilgilenmedi müşteri hizmetlerini aramama ragmen hiç bir şekilde tarafıma dönüş yapılmadı

 • 31 Aralık
  13:06

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ali CAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.