Renault Aracımın Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası Akması.

Türker K. |

2008 yılında İzmir Mais'ten sıfır almış olduğum Megane 2 aracımın otomatik kararan iç dikiz aynasının sıvısı aynanın içerisine akmış durumda hiçbir zorlama kurcalama söz konusu olmadığı halde böyle bir durumla karşı karşıyayım.

İlk günden bugüne kadar hep yetkili servise (İzmir 2.sanayi Kani) götürüyorum. Sürekli resmi serviste bakımlarını hatta kaskosunu yaptırıyorum. Sistemden görebilirsiniz. Orijinal parça kullanan Renault müşterisi olarak konu ile ilgili parçanın değişmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Türker K.
  18 Kasım
  13:53

  645 arkadaşında şikayetimi okuduğu gibi daha fazla bizzat bende bilgi almak isterlerse 0 555 838 31 81 i arayıp nelerle karşılaştığımı öğrenebilirler. Bu arada Kani Motorlu Araçlar yetkili servisiniz den çok memnunum. Bakalım sizden memnun kalacak mıyız? Siz ne kadar çözüm sunabilecek siniz? Sadece araç satarken mi yanımızdasınız göreceğiz. Mağduriyetimin giderilmesi dileği ile..
  Saygılarımla,
  Türker K.

 • 13 Kasım
  14:29

  Değerli Müşterimiz, Sn. Türker KESKİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.