Renault Aracımın Ön Konsolu Deforme Oldu.

Ays A. |

2013 model Renaut Clio 4 arabamı 2013 Temmuz ayında aldım henüz 1 yasına gelmeden arabam on konsoldaki teyp üzerinde kendiliğinden bir kabarcık oluştu ve sonra orası soyuldu. Fındık büyüklüğündeki deforme servis bakım günü geldiğinde gösterdim bebek gibi ilgilendiğim arabamdaki bu deforme müşteri hatası olduğunu arabada koku kullanılması benzeri şeyler söylediler.

Müşteri hizmetlerine mesaj yazdım fakat hiçbir şekilde dönüş olmadı. Arabam 1 yaşındayken bunlar başıma geldi ve o her gün gördüğüm deformasyon yüzünden arabamdan soğudum. Neden hiç kimse ilgilenmiyor ne demek parfümden soyulmuştur. Kim arabasında parfüm sıkmıyor bu devirde kimsenin arabası soyulmuyor?

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  13:05

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ayşegül SARIŞIN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • Ays A.
  18 Aralık
  00:10

  ayrıca arabamdan uzun süre gelen çıt çıt sesının sebebi dıreksıyon aksanındakı sorunlarmış .bu sorun servis tarafından parçaları değiştirilerek halledildi evet ama benım konsolumun soyulması dıreksıyon aksanının bozuk cıkması ve bunların 1 yıl ıcınde sıfır arabamda meydana gelmesi ayrıca renaultun sattıgı arabanın arkasında durmamasını hıssetmem yuzunden ilk arabam olan bu arabadan soğudum resmen :( yetkililer neden ilgilenmiyor ..