Renault Aracımın Navigasyonu Çalışmıyor!

Mustafa A. |

Yaklaşık 1,5 ay önce periyodik bakım için Renault Denizli servisine gittim. Gittiğim gün navigasyon ve haritam çalışıyordu. Ertesi gün çalışmadığını farkettim. Servisi aradım ve buraya gelmemi söylediler. Tabiki uzak olduğum için gidemedim 31 aralık günü gittim iki üç saat serviste bekledikten sonra bu arada saolsunlar serviste çalışanlar çok yardımcı oldu.

Elime bir kağıt vererek güncelleme yenilemesi yapmamı söyledier bugün internet sayfasından indirdim güncellemeyi dört saattir ekranda güncelleme yapmaya çalışıyor müşteri hizmetlerini aradığımda tekrardan servise gitmemi söylediler. Kendinizi yerime koyun 240 km gideceğim işimden izin alacağım bir günlük iznim gidecek.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  03 Ocak
  22:46

  şirketinizde renault media nav ile ilgilenen kişinin benime irtibata geçmesini istiyorum ne müşteri temsiclileri nede genel müdürlük tarafıma geri dönüş yapmıyor..........

 • Mustafa A.
  02 Ocak
  13:33

  saolsunlar renault mais yetkilileride çok anlayışlı arayan kişiye mağduriyetimi söylüyorum en son telefonu kapatırken iyi tamam diyorum suratıma telefon kapatılıyor. yazıklar olsun sizin müşteri ilişkileriniz böyleyse

 • 02 Ocak
  07:59

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mustafa AKIN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • Mustafa A.
  01 Ocak
  15:45

  aracımın modeli clio4