Renault Aracımın Marş Sorunun Var!

Tolga B. |

2011 model Renault Megane 3 hb aracımı defalarca servise bırakmama ve bir sürü testler yapılmasına rağmen Sabahları veya motor soğuduktan sonra asla 1-2 marşta çalışmamaktadır. 6-7 saniye marş çeviriyorum. 40000 lira verip kapıya çalışmayan sıfır araç almışız. Bu durumu defalarca genel merkezle ve Sivas'ta ki Renault servisiyle görüştüm ve bu konuda dediklerine göre resmi dosyam var. Bu sorun kış aylarında ortaya çıkıyor yazın birşey yok. Benim durumumda tanıdığım onlarca kişi var. Herhangi bir yazılım geliştirmesi yok. Havalar ısınınca da ispatlayamıyoruz.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga B.
  11 Mart
  20:07

  Sorun hiçbir şekilde çözülmemiştir.telefonla görüşmeler sadece oyalamak içindir..benim gibi onlarca insan var ve Renault bu konuda çalışma yapmıyor ve sorunu tespit etmiş de değildir.ben kendi adaıma bir daha asla renault almayacağım ve hakkımıda helal etmiyorum...

 • 05 Mart
  11:41

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.