10 Temmuz 2013

Renault Aracımın Krank Milinin Dişlisi Kırıldı!

22:30 gibi Gelibolu'da 2005 Clio yoğun trafikte ani stop etti eşimle aracı güçlükle sağa çektik. Araca bakan Keşan Ault servisi, motorun dağıldığını, sebebinin krank milinin ucunda bulunan dişlinin bir kısmının kırıldığını ve bu parçanın motora girip motoru dağıttığını söyledi.

Servis parçanın normalde kırılmasının mümkün olmadığını, sorunun muhtemel sebebinin orijinal parçanın kaynak hatası veya önceki servisin işçilik hatasından olabileceğini, olayın kötü şans olduğunu söyledi. 6900 TL masraf araç garanti kapsamında olmadığından bizim tarafımızdan ödenmeliymiş. Renault'un masrafı karşılamasını talep ediyorum .

Sayın 631 Okunma

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  • Renault Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Lokman Kocaman, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön