Renault Aracımın Kontağını Vermiyor!

Bilal Ç. |

Bundan yaklaşık 8 ay önce Renault Megane 2001 model aracımı Ankara/Şaşmaz Görgülü Kardeşler servisinde komple motorunu yaptırdım. Aracı almaya gittiğimde araba çalışmıyordu. Bana dedikleri araç önceden nasılsa şimdide o şekilde. Ben aracı uzun bir yol sonrası çalışır vaziyette teslim ettim. Bir şekilde arabayı çalışır hale getirdiler. Yine dün aracımla seyahat ederken krank kasnağı dağılmış ve kayışın kopmasına sebep olmuş. Garantiden yaptırırım diyerek gittiğimde ise biz bu parçaya dokunmadık, garanti kapsamına girmez dediler. Bana 1000 tl masraf çıkardılar. Yaptırmak istemiyorum dediğimde ise o zaman 150 TL kontrol parası verin dediler. Şimdi kontak onlarda araba bende.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal Ç.
  18 Temmuz
  02:12

  Şahsımı aradılar hala kendi firmalarının savunuyorlar. Parayı verin anahtarı alın diyorlar bu konuyu daha nerelere iletebilirm bilmiyorum. Granti kapsamında diye götürüyoruz. Garanti kapsamında olmadığını tespit ediyolar, yapılan tespitte yanlış bu arada bir de bu yanlış tespit için 150 tl para istiyorlar anlamak güç.

 • 14 Temmuz
  10:40

  Değerli Müşterimiz, Sn. Bilal ÇAKIR,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz