Renault Aracımın Klima Komprasörü Temin Süresi!

Yeter A. |

Sıfır aracımı aldıktan yaklaşık 1 ay sonra klima arıza yaptı. Garanti kapsamında yetkili servise götürdüm. Kompresörün arıza yaptığını Bursa'dan parça isteyeceklerini orada yoksa Fransa'dan isteyeceklerini söylediler. Bu süreç bir ayı bulabilirmiş dahada uzayabilirmiş falan dediler.
Ben sıfır araba almışım parçası neden yok başka bir arıza olsa demek ki araba parçanın keyfini bekleyecek böyle bir sorun olmaz. Açıkçası kanuni durum nedir bilmiyorum ama sırf kasa güzel falan diye almama rağmen geri verme noktasına getirdiler. 2-3 sefer 4446622'yi aramama rağmen çok ilgisiz kaba baştan savma konuşmalarla müşteriyi mağdur ediyorlar. Sonuçta hala klima kompresörü bekliyoruz.

Etiketler :

Isıtma-Soğutma Sistemi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  16:48

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • 17 Temmuz
  15:40

  Değerli Müşterimiz, Sn.Yeter Ağırtaş
  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.