Renault Aracımın Kapısının Sorunu Giderilmiyor!

Ugur İ. |

4 ay önce aldığım 2012 model okul paketli 16+1 Renault Master minibüsüm de aldıktan hemen sonra ortaya çıkan bir problem dikkatimi çekti. Otomatik yolcu kapısı yokuş aşağı durduğumda açıldıktan hemen sonra daha yolcular inerken aşağı doğru kayarak kapanmaya başlıyor. Bu durum yüzünden düşen, sıkışan birçok yolcum oldu, servis çektiğim firmadan uyarılar aldım 6 kez Bursa'da bulunan yetkili servislere götürdüm aracı çözüm bulamadılar, çözüm bulamadıkları için artık "yazı yazdık cevap bekliyoruz diyerek 25 gündür muhatap almıyorlar o halde sizde yokuş aşağı durmayın" cevabını veriyorlar. Lütfen biz işimizden olmadan bu soruna artık bir çözüm bulunsun.

Etiketler :

Kapı/Cam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur İ.
  28 Haziran
  18:24

  sorunum çözülmedi

 • Ugur İ.
  25 Nisan
  17:28

  Bu sabah Müşteri Hizmetlerinden Bir beyefendi arayarak gayet çözüm odaklı bir biçimde benden sorunum hakkında bilgi aldıktan sonra hemen yetkili servisin benimle iletişime geçerek bu sorunu çözüme ulaştıracaklarını bildirdi. fakat şu saat itibari ile arayan soran yok ve 30 dk dır müşteri hizmetleri dahil kimseye ulaşamıyorum.... çözümsüzlük devam ediyor.

 • 25 Nisan
  12:02

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.