Tuncay B. Teşekkür Mesajı

bugün itibariyle müşteri hizmetleri benimle oldukça olumlu bir görüşme yaptı ve mantıklı bir şekilde sorunuma çözüm üretmeye çalıstılar teşekkür ediyorum....

Renault Aracımın Kapı Kolu, Vites Topuzu ve Cam Açma Düğme Panelleri Deforme Oldu.

Tuncay B. |

Her Renault Scenic 2 sahibi gibi bende iç kapı kollarının soyulması, iç döşemelerin deformasyona uğraması, vites kolunun olduğu bölgenin aşınması vs. gibi problemlerden müzdaribim. Bu problemin sadece bende olduğunu düşünürken internette araştırma yaptım ve bir çok kullanıcının aynı sorunları yaşadığını gördüm.

Genel olarak herkes aynı şeyi söylüyordu bende bu sorunun çözümü için servise e-mail atıp cevap beklemeye başladım ümitle attığım mailin cevabını her geçen gün ümitsizlikle bekledim ama hiçbir şekilde dönen olmadı. Sorunun tüm kullanıcılarda olması yani kronik bir problem olması nedeniyle sorunun kullanıcı değil üretici hatası olduğunun kabul edilmesi ve biran önce dönüş yapılmasını bekliyorum.

Etiketler :

Kapı/Cam Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay B.
  03 Temmuz
  11:57

  müşteri hizmetleri oldukça olumlu bir şekilde sorunuma çözüm üretti teşşekkür ediyorum.

 • Tuncay B.
  03 Temmuz
  11:55

  bugün itibariyle müşteri hizmetleri benimle oldukça olumlu bir görüşme yaptı ve mantıklı bir şekilde sorunuma çözüm üretmeye çalıstılar teşekkür ediyorum....

 • Tuncay B.
  23 Haziran
  14:59

  bugün ayın 23 ü ve henüz beni ne arayan nede soran var anlasılan kurumsal yapı bu ,müşteri memnuniyeti aracı satana kadar .

 • 19 Haziran
  16:07

  Değerli Müşterimiz, Sn. Tuncay BEKAR

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.