Renault Aracımın Kalorifer Arızası Tamir Süresi 1.5 Ay!

Umur Ö. |

2010 Megane 3 Coupe araç sahibiyim. Aracımın kalorifer sistemi 08.12.2013 tarihinde arızalandı. Arızanın tespiti ve giderilmesi için Neziroğlu yetkili servisine gittim ve aracıma 16.12.2013 tarihine randevu aldım. Randevu günü aracı servise bıraktım, birkaç saat sonra servisten geri dönüş yapıldı ve kalorifer rezistansının değişmesi gerektiği bildirildi ancak parçanın serviste olmadığı fabrikadan geleceği ve 2-3 gün süreceği belirtildi.

Yaklaşık 2 saat sonra servisten tekrar arandım ve parçanın fabrikada da bulunmadığı, Fransa'dan geleceği bunun da 20-30 gün sürebileceği belirtildi. Başka çarem olmadığı için ben de mecburen
kabul ettim. Kış mevsiminde kalorifer sistemi çalışmayan bir aracı kullanmak mümkün değil ve 1 buçuk aylık sürede araçsız kaldım ve çok mağdur oldum.

Etiketler :

Isıtma-Soğutma Sistemi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umur Ö.
  31 Aralık
  15:30

  Bugün müşteri hizmetlerinden arandım ve çözüm sürecinde çok yardımcı oldular. Parçanın 2 gün içinde değişmesi sağlandı. Müşteri hizmetlerinin tutumundan çok memnun oldum ama parçanın temin sürecinin hala çok uzun sürdüğünü düşünüyorum.

 • Umur Ö.
  31 Aralık
  00:31

  Şikayetimden 1 saat sonra bana hemen dönüş olacağı söylenen bildirim geldi ancak aradan 4 gün geçmesine rağmen arayan soran yok.

 • 27 Aralık
  13:11

  Değerli Müşterimiz, Sn. Umut ÖZTAŞDELEN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.