Renault Aracımın İç Kapı Kolları, Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu Deforme Oldu.

Emrah Ç. |

Senelerdir farklı bir markanın birçok aracını satın alıp kullanmış bulunmaktayım. İlk Renault marka aracımı yeni aldım aracım 2005 model Megane 2 hb 1.5 dci dynamique modeli aracımdan genel anlamda memnunum lakin kapı kolları soyulmaları ve vites topuzu üstündeki vites gösterge şeması silinik ve yıpranmış direksiyon simidi deri üstten pulpul atmakta. Aracı almam arkadaş çevresi tarafından alay konusu oldu.

İnternet ortamında araştırma yaptığımda Renault Mais 'in müşteri memnuniyetini üst düzey tuttuğunu ve kullanıcılarını marka prestiji adına mağdur bırakmadığını bilgi sahibi edindim ve yetkililerden talebim kronik sorunlarımın ücretsiz değişimini istiyorum.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ç.
  27 Mayıs
  15:29

  Renault mu birdaha tövbe kronik problemlerinin arkasında durmuyor bir vites körüğünü 400 küsür liraya değişirim diyor direksiyon simidini 500 küsür liraya kapı tutacaklarını 300 küsüre değişimini talep ediyor kronik bunlar renault mais nerde kaldı müşteri memnuniyeti şimdi soruyorum yazıklar olsun

 • 20 Mayıs
  08:00

  Değerli Müşterimiz, Sn. Emrah ÇUBUKÇU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.