Renault Aracımın Hız Sınırı Sorunu!

Emrah C. |

Trafiğe çıkışı ocak 2013 tarihli 3000 KM'de (garanti kapsamında) Bursa'dan satın aldığımız Renault master okul taşıtı minibüsümüz de 100 km hız sınırı olduğunu farkettik bunun üzerine bayiler ve mais yetkili yerleri ile yaptığımız görüşmeler sonucu Bursa Mais genel müdürlüğündeki sorumlu C*** bey bu araçlardan Türkiye'ye 500 tane geldiğini bunlara bakanlığın böyle bir limit koyduğunu buna çözüm aradıklarını söyledi, İstanbul Mais yetkilisi D*** hanımla yaptığım görüşmede buna çözüm bulamayacaklarını, tarafımıza yazılı bir belge vereceklerini söylediler. Şikayetim yeni bir araç almaya gittiğimde böyle bir durum söz konusu değil ve başka hiçbir firmanın araçlarında bu şekilde bir sınırlama yok.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah C.
  22 Nisan
  11:59

  18 Nisan 2013 tarihinde bir cep numarasından Renault Mais Müşteri Hizmetleri tarafından aradığını söyleyen kişi aracın şahısa mı yoksa ibb yemi ait olduğunu sordu bunun dışında tarafıma şikayetimle ilgili Renault Mais Müşteri Hizmetleri tarafından hiçbir cevap verilmemiştir. Şikayetim devam etmektedir.

 • 18 Nisan
  14:14

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.