Renault Aracımın Fren Sorunu Var!

Bilgin K. |

Aracımı aldığımdan bugüne kadar ABS fren sıkıntısı yaşıyorum iki defa servise gitmeme rağmen sorunum düzeltilemedi. Bu sıkıntı nedeniyle kaza dahi yaptım ama bir muhatap bulamadım. Dışarıdan bir ustaya gösterdim bu frenler arızalı normal değil diyor ama servis bunu göremiyor. Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim amaç müşteri tutmak değil müşteri kaçırmak herhalde. Renault kendi bindiği dalı kesiyor. Bu mantıkla giderse bu ülkede hak ettiği yere gelir. Bu araçtan sonra bir daha bu markaya dönmem.

Etiketler :

Fren Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilgin K.
  19 Ekim
  17:18

  renault firmasının soruna yaklaşımı güzel ama sorunu çözümü yok kullanıcı sorunlarına yaklaşımı ve çözüme yönelik çabası yok bir sorun var ama yok deniliyor ben bundan sonra bir araba aldığımda şahsım ve yakınlarıma aldırmam şuan için zorunluluktan bu araca binmek zorundayım ama ilk fırsatta değişeceğimide biliyorum.Yinede sorunum çözülmesede sorunumu dinledikleri için ilgililere teşekkürler.

 • 22 Ağustos
  13:06

  Değerli Müşterimiz, Sn. Bilgin K.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.