Renault Aracımın Direksiyonundan Ses Geliyor!

Selçuk Ö. |

4 ocak 2013'te sıfır km clio 3 aracımı Ankara Arkas otodan aldım. Aldığımda hiçbir şikayetim yok iken, yaklaşık iki haftadır direksiyon simidinin altından özellikle soğuk havada çatırdama sesi gibi ses geliyor. Tahminimce airbag kondaktörünün oradan geliyor. Servise bıraktım, hiçbir problem yok, normal dendi. Benim anlamadığım daha 2 aylık arabada (4300km) nasıl olur da böyle birşey olur? Beklentilerim zaten çok yüksek değil bu arabadan ama bu kadarına da pes. Bir de sağ kapının menteşesi ses yapıyordu, garantiden değişecek ne diyeyim.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk Ö.
  13 Haziran
  08:37

  Aracıma 3. kez döner kondaktör arızası tespiti ile parça değişimi yapıldı. Ama sonuç yine hüsran. Renault lütfen beni arayıp da parçanın değiştirilmesi için göndermeyin. Demek ki benim aracımda döner kondaktörü de bozan bir sıkıntı var. Ya direksiyon kutusunda ya da ne bileyim. Ben artık kondaktör değişimi için gitmeyeceğim. Lütfen bu işe bir çözüm bulun. Size olan güvenimizi boşa çıkarmayın

 • Selçuk Ö.
  12 Nisan
  08:47

  renault ilgisi konusunda çok memnun edici bir tavır sergiledi. ankara çelik oto'ya özellikle meltem hanım'a çok teşekkür ediyorum. sorunumla ilgilendiler ve çözdüler. fakat aynı ses şimdilerde tekrar başladı. bence renault döner kondaktör parçası hakkında ciddi bir araştırma yapmalı. soğuk havalarda bu ses ısrarla (parçanın değişmesine rağmen) geliyor. artık ya buna katlanacağız, ya da renault bu parçanın tedarikçisine birşeyler yaptırmalı. bilemiyorum.

 • 01 Mart
  11:37

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.