Renault Aracımın Direksiyonunda Soyulma Var.

Evren K. |

2006'dan bu yana sürekli servis bakımlı olan aracımın direksiyon simidi, kapı kolları, vites topuzu, el freni butonu, ön kumanda panelinde soyulma mevcuttur. Servisle iletişime geçtiğimde resimleri genel müdür gönderdiklerini gelen cevapta da sadece direksiyon simidi, kapı kolu ve star stop tuşunun işçilik karşılığında değişeceğini söylediler.

Oysaki benim star stop tuşumda sorun yok sorun olan star stop çevresi yani kumanda paneli. Bu araçta otomatik el freni hiç kullanılmadığı halde soyuldu. Servise neden işçilik ödeyeyim? Ayrıca diğer parçalarında değişmesini istiyorum. Özellikle ön kumanda panelinin değişmesini ve işçilik ücretinin alınmaması istiyorum. Ayrıca telefonda yetkili kimseyle görüşemiyorum.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren K.
  08 Haziran
  12:53

  Tüm görüşmelerim sonucunda renault aracımın sadece direksiyon simidi , kapı kolları ve star stop butonu 242 lira işçilik karşılığında değişeceği bilgisi haricinde başkada bir işlem yapılmayacağı sölediler.Sonuç olarak değişmesi gereken hatalı parçalar garantisi dolduğu için değişmiyor.

 • 04 Haziran
  10:43

  Değerli Müşterimiz, Sn. Evren KALKAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

  Sil