Yunus Emre Ş. Teşekkür Mesajı

Renault Genel müdürlükten Gökçe hanımla görüştüm şikayetimde bana çok yardımcı oldu sorun değil çözüm odaklı yaklaştı kendisine Teşekkür ediyorum

Renault Aracımın Direksiyon Simidini Servis Değiştirmiyor!

Yunus Emre Ş. |

2006 model aracımın direksiyon simidi eridi ve megane 2'lerde kronik olan bu sorunu servis değiştirmemek için elinden geleni yapıyor ve insanları Renault markasından soğutuyor. Çağrı merkezini arıyorum şikayetimi anlatıyorum bana aracımı serviste genel (yağ filtre) bakımı yaparsanız sorunumun giderileceği söyleniyor.

Servise gidiyorum aracımın ağır bakımının geldiğini triger setinide serviste değişmesi gerektigi söyleniyor. Aracımı 2. el aldım ve aldığım kişi özel serviste aracımın trigerini değiştirmiş ben tekrar neden triger seti için servise para ödeyim. Dışarıda 100 TL'ye satılan direksiyon simdini değiştirmek için insanları neden bu kadar uğraştırıyor ki kronik sorun olan bir parça bu.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre Ş.
  20 Ocak
  14:15

  Renault Genel müdürlükten Gökçe hanımla görüştüm şikayetimde bana çok yardımcı oldu sorun değil çözüm odaklı yaklaştı kendisine Teşekkür ediyorum

 • 13 Ocak
  13:19

  Değerli Müşterimiz, Sn. Yunus Emre ŞAHİN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.