Renault Aracımın Direksiyon Simidi Soyuldu!

Ömer K. |

2010 yılında 2011 model Renault Megane privilage 3 DCI model araç satın aldım. Aldığım günden beri sorun yaşıyorum. Aracı aldıktan yaklaşık bir yıl kadar sonra aracın içine çok kötü şekilde mazot kokusu geliyordu. Firmaya götürdüm, üretimle alakalı işçilik hatası olduğunu söyledi.

Ardından deri direksiyon simidi vites topuzu ve el freni aşındı. Firmaya götürdüm yeni meganeların çoğunda bu hata olduğunu söylediler. Ardından kapılar açılıp kapanırken gıcırdamaya, araç içine camlardan ses gelmeye başladı. Bagaj havuzu askısı çıtası düştü. Servise götürdüm ilgilenilmedi. Servis Adana çalışanı Renault'larda işçilik hatası oluyor dedi.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  29 Temmuz
  01:34

  şikayet snrası genel mudurlkten arandım ve adana renaulta aracımın cagrılacagı söylendi aylar oldu hala ses yok

 • Ömer K.
  09 Temmuz
  13:52

  şikayetimi aylar önce sitenizden belirttim cevap verilmeyince bu kanalı tercih ettim. Adanada yetkiliniz hala aramadı ve ben de sorunumu kendim gidermeye çlışıyorum

 • Ömer K.
  09 Temmuz
  13:07

  firma yetkilisi yeterince ilgilendi. Adana bayisinin temaasa geçeceğini söyledi ve sonrasında arayan olmadı

 • Ömer K.
  05 Temmuz
  13:11

  firmanızın ürün ve hizmetleriyle ilgili sıkıntımı web siteniz üzerinden aylarca önce belirttim ancak cevap verilecek denmesine rağmen hiçbir cevap verilmedi. geri dönüş yapılmadı. aynen bu şekilde en kısa sürede dönülecek dendi. yaklşık iki ay oldu

 • 04 Temmuz
  11:49

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ömer Kemik,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.