Renault Aracımın Direksiyon, Kapı Kolları, Vites Topuzu ve El Freni Soyuldu.

Halil A. |

2008 model Renault megane 2 privilege sahibiyim. Aracı aldığım kişi bakımlarını serviste yaptırmış. Bende Renault'un alanında uzman kadrosuna güvendiğim için bakımlarımı antalya sarılar Renault'ta yaptırdım. Aracımı 110.000 bakımına götürdüğümde direksiyon, kapı kolları, vites topuzu ve el freni kabzalarında başlamış olan soyulma ve renk atmaları söyledim.

Aracın full servis bakımlı olduğunu bildikleri halde bu parçaların değişimi için benden 1500 TL civarı bir meblağ istediler. Bende bu sorunun markanın kullandığı malzemeyle alakalı olduğunu bildiğimden kabul etmedim. Bu yüzden bakalım ne olacak. Forumda gördüm ki servis bakımlı araçlarda bu parçalar bedelsiz değiştirilmiş. Merakla bekliyorum.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Vites ve Kutusu Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil A.
  25 Haziran
  10:37

  ben forumda gördümki insanların sıkıntıları bedelsiz olarak giderilmiş.ama reno servisi benden şikayetime karşılık parça parasının yarısını ve işçilik üçretini ödemem halinde sıkıntımın giderileceğini söyledi.bu beni çok ama çok kırdı.renaultta yakışmadı bu...artık soğudum renodan.satıp servis bakımlı başka modele geçicem.

 • 16 Haziran
  13:13

  Değerli Müşterimiz, Sn. Halil ALTUN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.