Sedat V. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim İzmit ERNAZ servisi bana gerekli hizmeti sağlayacağını iletti bugün...Çok teşekkür ederim Ernaz ve Renault Genel Merkezi....

Renault Aracımın Direksiyon, El Freni Ve Vites Topuzu Aşırı Deforme Oldu.

Sedat V. |

2010 model Renault Megane 1.5 105 Privilege aracımın vites topuzu, direksiyon simidi ve el freni deforme olmuştur. Aracım garanti kapsamı içindeyken de bu deformasyonlar mevcuttu ama ben bu durumun kullanım hatası olduğunu düşünüp sizden bir talebim olmadı. Aracım daha 60.000 km'dedir.

2 nesildir Renault marka araç kullanan biri olarak ve çok memnun olan biri olarak ben sizin de müşteri memnuniyetine hassasiyetle büyük önem gösterdiğinizi bilmekteyim. Aracım alındığından beri Renault servis bakımlıdır. Aracımın garantisi bittiği için sizden bir defalığa mahsus olmak üzere Direksiyon, vites Topuzu ve el freni değişimi talep etmekteyim. Bu konuda sizden yardım bekliyorum.

Etiketler :

Direksiyon Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat V.
  19 Kasım
  19:16

  Teşekkür ederim İzmit ERNAZ servisi bana gerekli hizmeti sağlayacağını iletti bugün...Çok teşekkür ederim Ernaz ve Renault Genel Merkezi....

 • Sedat V.
  19 Kasım
  10:15

  Ben aynı sıkıntılar için 444 66 22 numaralı telefondan müşteri hizmetlerinizle de konuştum bugün..Dosyamın açıldığı söylendi bana..Sizden telefon bekliyorum.Uzun zamandır Renault kullanıcısı olarak ben bu aracımdan önce de Clio kullanıcısıydım zaten..Sizin müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi biliyorum.Çok teşekkür ederim bundan dolayı sizlere.Bu anlamda bana yardımcı olmanızı ve bi defaya mahsus gerekli onarım ve değişimlerin yapılmasını rica ediyorum sizden..

 • 19 Kasım
  09:54

  Değerli Müşterimiz, Sn. Sedat VURAL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.