Renault Aracımın Dijital Ekranı Karardı Servis Ücret İstedi!!

Savaş S. |

128.000 km 2004 SCENİC dijital ekranı tamamen karardı. Antalya Çallı Sarılar Renaultdaki servisine götürdüğümde 724 TL karşılığında değişmesi gerektiğini söylediler Araştırdığımda 2004-06 modellerde 120000 km civarı kronik problem olduğunu öğrendim. 10/10/2014 günü servise durumu izah edip ücretsiz değiştirilmesini talep ettim. A**** Hanım Bakımlarımı serviste yaptırmadığım için talebimin reddedildiğini söyledi. Fransa Renault'a göndermek için yazılı belge istediğimde beni 15 Ekime kadar oyaladıktan sonra D***** Hanım yazılı bir belge veremeyeceklerini söyledi.

Etiketler :

Gösterge Paneli Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş S.
  16 Ekim
  16:27

  16 ekim 15:30 civarı müşteri temsilcisi aradı problemin kronik olduguna itiraz etmedi sadık müşteri olmadığım için renault markasının sorunlu ürünleri konusunda yardımcı olamayacaklarını bütün bakımlarımı serviste yaptırsaydım belki bir lütufta bulunacaklarını ima eden şeyler söyledi.
  koskoca renault markası bu. sattığı ürünün hatalarını telafi etmediği gibi "sen servis bakımlarına gelme elbet birgün elime düşersin" demeye getiriyor. bu fırsatçılıktır.
  adaletin yavaş işlemesini fırsat bilip haklarınızı yasal zeminlerde arayabilirsiniz diyorlar. YAZIK!!!

 • 16 Ekim
  15:08

  Değerli Müşterimiz, Savaş SONKAYA,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.