Renault Aracımın CD Çaları Arızalandı!

Hasan Y. |

2011 model Kangoo Privilege model aracımın mp3 çalma özelliği olan CD çalarım bozuldu ve servis orijinal CD kullanmadığım için değişim yapmadı. Orijinal Mp3 olmadığına göre nasıl orijinal CD kullanabilirim acaba. Hiç kimsenin orijinal CD kullanmadığı bilinmektedir ve bu durumla karşılaşan kimseyi duymadım .

Bu durumda CD sürücüsünün problemli bir gerçektir. Aracımın garantisi devam ederken böyle bir nedenden dolayı CD çalarımın değiştirilmemesini yanlış buluyorum. Renault müşteri hizmetlerine konu ile ilgili şikayette bulundum ama 1 hafta geçmesine rağmen bana herhangi bir bilgi verilmedi.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Y.
  25 Eylül
  23:16

  Renault malesef şikayetimin üzerinden 7 ay geçmesine rağmen geri bildirimde bulunmadı. Kimse bana müşteri memnuniyetinden iyi servisten bahsetmesin. 3 yıl garanti sadece bakım için bizi bağlamaktan başka bir şey yapmıyor. En ufak sorunda kullanıcı hatası oluyor. Renault almayı düşünen arkadaşlar eğer almayı düşünüyorsanız dua edin otomobilinizde bir sorun çıkmasın muhtemelen kullanıcı hatası olacaktır...

 • Hasan Y.
  06 Şubat
  20:16

  Bu kadar ilgisiz bir firma olamaz şikayetinizi değerlendireceğiz dediler 3 ay geçti ne olumsuz ne olumlu bir yanıt vermediler. müşteri memnuniyeti diyorlar ama hiç ilgi alaka yok. O kadar para veriyorsun 3 yıl garanti veriyorsun ama problemimi çözmek için hiçbir şey yapmıyorsun. Renault'dan araç alacak arkadaşlar bunları göz önünde bulundurun.

 • Hasan Y.
  10 Aralık
  19:15

  Şikayetim üzerine hemen konuyla ilgileneceklerini bildirdiler ama 2 haftayı geçti hala değerlendirme devam ediyor.

 • 26 Kasım
  15:04

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hasan YÜCESAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.