Renault Aracımın Cam Fitilleri Sorunlu

Hakan Ö. |

2010 model Renault Megane 3 ithal kasa aracım var. Aracımı çok seviyorum ve kullanmaktan zevk alıyorum, ama uzun yolda rüzgar sesi beni delirtiyor. Hele bir de hava biraz rüzgarlıysa ön camlar ıslık çalıyor. 2010 model bir araçta böyle bir şeyin olması normal mi? Cam fitiline baktığımda deforme olduğunu görebiliyorum bazı noktalarda cama temas etmiyor. Renault yetkililerinden sorunumun giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Kapı/Cam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ö.
  25 Mart
  19:42

  konya renault çalışanlarına özellikle Ayşen hanım, Deniz Bey ve diğer çalışanlara kibar ve ilgili davranışlarından dolayı teşekkür ederim.
  Ancak Renault firmasının benimle dalga geçer gibi 150 km uzaklıktaki servise çağırmasına ve şikayetimde belirttiğim konuların ve malzemelerin açık olmasına rağmen servisin belirlediği yedek parçalara onay vermeyerek çözümden yana olmayan müşteriyle dalga geçen bir firma olduğunu herkesin bilmesini istiyorum.

 • Hakan Ö.
  21 Mart
  21:17

  servisten şikayetimle ilgili randevu verdiler.
  bakalım sonuç ne olacak.
  şu ana kadar yaklaşımlar olumlu.

 • 17 Mart
  16:16

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hakan ÖZZEYBEK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.