Renault Aracımın Boya Dökülme Sorunu Var!

Mehmet Muhittin E. |

1993 yılından buyana Renault marka araba kullanıyorum. Son değerlendirmemi başta yapayım, artık bir daha Renault marka araba almamaya karar verdim. Şu anda kullanmakta olduğum araç modelim 2004 Scenic ve şu anda 150 bin km'de. 2007 ve 2009'da hasarlı kazalardan dolayı aracın ön kısmından boya gördü. Tüm kayıtlar Renault servis kayıtlarından izlenebilir.

Aracımda yaklaşık olarak 6-8 ay önce ön cam kapı çıtasında boya dökülmeleri başladı. Bir süre sonra yaklaşık olarak 4 cm - 20 cm boyutlarında boya tamamen döküldü. Bu arada yine aynı bölgenin diğer tarafından ve ön kaput üzerinden de boya dökülmeleri yaşadım. Şikayetimi Renault yardıma bildirdim. Uzun süredir cevap alamıyorum.

Etiketler :

Boya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Muhittin E.
  18 Temmuz
  21:34

  Merhabalar,
  şikayetim üzerine firmanın araması sonrasında konuyu inceleyeceğini ifade etti. Ancak, aradan 1 ay geçmesine rağmen hiç bir geri dönüş olmadı. Bu yaklaşımı ve tavrı kabul etmekte zorlanıyorum. Nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamakta zorlanıyorum.
  Mehmet Ergün

 • Mehmet Muhittin E.
  24 Haziran
  20:53

  Şikayetimden 1 gün sonra firma temsilcisi aradı. Şikayetimle ilgili detaylı bilgileri verdim. İnceleyip geri döneceklerini ifade ettiler. Ancak henüz bir ilerleme sağlanamadı.

  İlgilenilmesi için müşteri memnuniyeti gereği ilgi ve alaka beklentim devam ediyor.

  Mehmet Ergün

 • Mehmet Muhittin E.
  24 Haziran
  20:47

  Şikayetim üzerine firma tarafından telefonla arandım. İnceleyip geri bildirimde bulunulacağı ifade edildi. Ancak, herhangi bir ilerleme sağlanamadı.

 • 14 Haziran
  16:30

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mehmet Muhittin Ergün

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.