Renault Aracımın Bagajından Ses Geliyor!

Can S. |

24.07 itibari ile 2012 model Renault Clio aracımın yıllık mecburi bakımını yaptırmak üzere Ataşehir Mais Anadolu bölge müdürlüğü servisine gönderdim. Bagajın iç tarafındaki plastik muhafazanın içinden ses geldiğinin belirtilmesini istedim. Servis kaporta bölümü tadilatta diyerek bu problemle ilgilenemeyeceklerini belirtmişler.

Bahsettiğim muhafazayı 6-7 adet vida tutuyor, uğraşmamak için gösterilen bu bahane beni kızdırmaktan çok şaşırtıyor. Aracı aldığıma pişmanım, 3 ayrı yetkili servis ile muhatap olmak durumunda kaldım fakat hepsi beni üzdü. Servis sonrası memnuniyet anketi doldurtuyorsunuz birde.

Etiketler :

Kaporta Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can S.
  29 Temmuz
  08:26

  şikayet sonrasında hemen tarafıma dönüş yaptılar. çözüm üretmek adına gereken işlemler yapıldı. fakat garanti kapsamındaki araçların gerekli parça değişimleri yapılmıyor. tamirat ile geçiştiriliyor.

 • Can S.
  24 Temmuz
  18:36

  Bakım sonrasında sıfırlanması gereken "Bakıma Kalan Km" bölümü de sıfırlanmamış. servisteki personel sanki silah zoruyla orada çalıştırılıyormuş gibi isteksiz ilgisiz.

 • 24 Temmuz
  17:18

  Değerli Müşterimiz, Sn. Can Sait,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.