Bayram Ç. Teşekkür Mesajı

Renault benimle irtibata geçti.Sorun giderildi.servise gittim cam için sipariş verildi.İlgilerinden dolayı Renault'a ve Gökçe hanıma teşekkür ederim.

Renault Aracımın Arka Cam Rezistansı Arızalı!

Bayram Ç. |

2011 model garantisi devam etmekte olan Renault megane III aracımın arka cam rezistansının çalışmadığı için Renault'a sorunu ilettiğimde Malatya servisi bana geri dönüş yaptı. Rezistans kablo bağlantısı koptuğundan çalışmadığı ortaya çıktı. Camı garanti kapsamında değiştireceklerini fakat Renault genel merkezin Malatya servisine dış darbeden dolayı kopmuş ise sizden parasını talep ederiz demesi üzerine serviste parayı benden talep edeceklerini söyledi.

Serviste çekilen fotoğraflarda bağlantı elemanının cama yapışan yüzeyin %60 civarında zaten tutmadığı görülüyor. Ayrıca o bölge plastik aksamla kapatılmış durumda. Buna rağmen Renault benden hala camın parasını 750 talep edebileceğini söylüyor.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayram Ç.
  22 Ocak
  16:34

  Renault benimle irtibata geçti.Sorun giderildi.servise gittim cam için sipariş verildi.İlgilerinden dolayı Renault'a ve Gökçe hanıma teşekkür ederim.

 • 20 Ocak
  10:36

  Değerli Müşterimiz, Sn. Bayram ÇİFTÇİ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.