İlker B. Teşekkür Mesajı

inallar servis müdürü muzaffer bey e çok saygılar ikame araç sorunmu çözdü kendisine teşekkür ediyorum.servis fiması ilgili mais duyarsız.

Renault Aracımın Arızası Sürekli Tekrarlıyor.

İlker B. |

2012 nisan ayında tüm maddi imkanlarımı zorlayarak yeni araç kullanma hevesiyle Renault Clio symbol dizel 65 beygir araç aldım fakat aracım bir yıl sonra 17/04/2013 de yağ sogutucu patlatarak servise girdi ikame araçlar beklemeler vs yapıldı. Bu arada su eksiltmeye devam etti.

Akabinde 27/09/2013 tarihinde yine aynı arıza ile yolda kaldı ve yine bir haftalık sıkıntılı bir süreçten sonra su eksiltmeler kontroller vesaire tekrar 10/05/2014 tarihinde 3. kez aynı sorunla yolda kaldı ve şuan itibariyle serviste mais kalıcı çözüm bulmuyor. Aracıma huzurla binemedim daha 35000'de aracımı satamıyorum serviste yapılanlar yüzünden alıcı vazgeçiyor mağdurum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker B.
  14 Mayıs
  10:38

  inallar servis müdürü muzaffer bey e çok saygılar ikame araç sorunmu çözdü kendisine teşekkür ediyorum.servis fiması ilgili mais duyarsız.

 • İlker B.
  14 Mayıs
  10:18

  henüz bir yetkili dönüş yapmadı üstüne üstlük ikame aracım benden alındı servisdeki yetkili cuma gününden beri servisde olan aracım için onarım 3 saati geçmezse araç veremiyorum diyor 5 gündür servisde ve garantiden onarılan aracım için servis 3 saati geçmeyen onarım yorumu yapıyor ikame araç vermeleri için servis müdürü muzaffer bey aracı olmak zorunda kalıyor halen ikame araç muallakda müşteri servisindeki yasemin hanım 5*24 saattir servisde bulunan aracım için 3 saattlik onarım süresinin dolmadığını söylüyor

 • 13 Mayıs
  16:58

  Değerli Müşterimiz, Sn. İlker BİÇER

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.