Renault Aracımın Aks Sorunu Var.

Erdoğan E. |

2009 yılın da sıfır aldım sıfır araçta gösterge paneli arızalı çıktı, değiştirildi. Şimdide akslarda sorun çıktı aracım 33.000 km'de olmasına rağmen bakımlarını düzenli olarak yetkili serviste yaptırdım çok temiz ve titiz kullanmama rağmen sorun oluştu.

Yetkili servise götürdüm akslarda kullanıma bağlı dış etkene bağlı hiçbir soruna rastlanmadı bilgisi verildi. Parçaya bağlı sorun olabileceği söyleniyor fakat benden ödeme talep ediliyor. Bu kilometredeki aracın kullanım hatası yok ise parça neden garantiden değiştirilmiyor ben madur ediliyorum. Nerde kurumsal firma etikliği müşteri menmuniyeti ikinci aracımda megane 3 tam bir aydır serviste parça bekliyor. Gereğinin yapılması istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan E.
  27 Haziran
  17:17

  ARAÇTAKİ SORUNU ÇÖZMEK YERİNE ÜRETİM HATALI ARIZALI PARÇAYI GARANTİDEN DEĞİŞTİRMEMEK ADINA TÜRLÜ TÜRLÜ BAHANELERİN ARKASINA SIĞINMAK KURUMSALLIĞA YAKIŞMIYOR SAYIN YETKİLİLER.

 • Erdoğan E.
  26 Haziran
  15:18

  SORUNA ÇÖZÜM ÜRETİLMİYOR HİÇBİR ŞEKİDE YARDIMCIDA OLUNMUYOR HİZMET MALI SATANA KADAR.

 • Erdoğan E.
  19 Haziran
  09:39

  Renault MAİS firması türkiye de en çok tercih edilen marka olmasına nazaran müşterilerinin sorunu ile neden ilgilenmiyor bir ürünü satanakadar mı hizmetiniz yoksa müşteri memnuniyeti ile daha çok satış daima zirveye yükselmekmi zirvede olmakmı yoksa piyasadan silinip gitmekmi bu ilgisizlik niye neden üretim hatalı parçalara ücret talep ediliyor neden garantiye sokulmuyor bedeli tüketiciye ödetiliyor işte kurumsallık hizmet müşteri memuniyeti sorunlarla karşılaşınca meydana çıkıyor.Saygılarımızla, Renault MAİS yetkilileri.

 • Erdoğan E.
  13 Haziran
  19:22

  YETKİLİ FİRMA TARAFIN DAN HERHANGİ BİR İLETİŞİME GEÇEN OLMADI SORUNUN ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUZ .

 • 10 Haziran
  15:21

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erdoğan ERASLAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.