Renault Aracımın Airbag Sorunu Giderilmiyor!

Polat G. |

40 yıllık Renault kullanıcısıyız gerek şirketimizde gerek şahsi. 2006 yılında megane 2 sedan araç satın aldık. Aracım tamamen yetkili servis bakımlıydı fakat anlayamadığmız bir Airbag ışığı problemi vardı yüz tane servise götürdük çözülmedi neyse sattık hemde o problemiyle birlikte anlattık değerinden aşağıya sattık aracı insanlar korktu çünkü. Şimdi yine yeniden megane bu sefer megane 3 hemde fransız neden Fransız aldık daha sağlam daha dayanıklı daha dengelidir diye fakat bakın aracım 2010 model ve 100000 km de şuan. Ama 50000 km'dir airbag ışığı yanıyor. Servise bırakıyoruz çözdük bu sefer hallettik soketler değişti şu bu bir sürü bahane çarpıtmayla oyalıyor.

Etiketler :

Hava Yastığı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Polat G.
  16 Nisan
  09:06

  6 nisanda problem çözüldü yalnız bu sefer farklı biryerden çözüldü söylenen yerden değil servis personelleri gercekten kötü arabaları tanımıyorlar ilginç.

 • Polat G.
  04 Nisan
  10:46

  Şikayetimi yazdıktan 1 gun sonra 29 Martta arandım.Renault Mais tarafından.En kısa sürede istemiş oldugum servis tarafından kontrola çağrılacagımı bildirdiler nitekim öyle oldu.Aracımı hep yetkili servislere götürdüğümden ve problemimin çözülmediği için bir de Maisin kendi servisinde kontrol ettirmek istedim ve Küçükyalı Maisin servisinde kontrol ettirmek istediğimi söyledim.Özge hanım diye biri aradı Küçükyalı Maisten 29 Martta fakat bu hafta sizleri çağıramayacağız çok yogunuz lütfen 6 nisan da buyrun gelin dediler bakalım 6 Nisan da Renault ne karar vericek.Renault yetkilileri eger bir kez daha Renault marka arac aldıgımı GÖRÜRLERSE beni tekrar bu sayfada rezil etsinler.

 • 28 Mart
  10:51

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.