Renault Aracımın Airbag Sorunu!

Aylin S. |

05/01/2014 tarihinde kaza yaptığım Renault Clio 4 aracımda airbagların açılması sonucu yüzümde, eşofmanım da ve telefonumda hasar meydana gelmiştir. Kazadan sağ kurtuldum ama airbagten kurtulamadım. İçerisinde patlayıcı bir madde ya da her ne ise kullanılması mecbur ama nasıl bir kalitededir ki bu madde bu kadar hasar verebiliyor.

Diyelim ki yüzümü yaktı tamam, diyelim ki kumaşı yaktı tamam metal parçasını nasıl eritebilir bunu anlamak zor. Mağdur olmama rağmen bir kişinin bile arayıp açıklama yapmaması Renault'un ne kadar ilgisiz bir firma olduğunu ve birde o aracın normal olup, tamir edilip tekrar tarafıma teslim edilecek olması talepleri de ne kadar bizi dikkate aldığını gösteriyor.

Etiketler :

Hava Yastığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aylin S.
  11 Mart
  17:49

  Telefondaki müşteri temsilcisinin bir yaşadığınıza dua edin demediği kalmadı... Böyle zihniyetin bana çözüm üreteciğini hiç düşünmüyorum...

 • 24 Ocak
  14:37

  Değerli Müşterimiz, Sn. Aylin SARIKAYA

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.