Emre K. Teşekkür Mesajı

Sorunum 28/01/2015 tarihi itibariyle Renault tarafından ücretsiz olarak giderilmiştir.

Renault Aracımın Airbag Işığı yanıyor.

Emre K. |

2004 model Megane 2 hb 1.6 16v aracımı 2. el olarak 2014 yılı Ağustos ayında yetkili servis bakımlı olarak satın aldım. Araçta durduk yere direksiyonu sağa sola çevirirken çatırtılar gelmeye ve airbag ışığı yanmaya başladı. Bunun için Bursa'da bulunan birkaç servisi telefonla arayarak fiyat aldım ve internet araştırmalarımı doğru çıkardı. Bu sorunun giderilmesi için direksiyon kutusunun değişmesi gerektiğini bunun için de 600,00 TL civarı bir maliyet çıkardılar.

Bizim hatamız olmayan bir şey yüzünden bu kadar fahiş fiyat ödenmesini doğru bulmuyorum. Kullanıcı hatası olmayan (Airbagleri söküp kurcalayacak değilim) bir şey yüzünden bu ücret alınmamalı.

Etiketler :

Hava Yastığı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  28 Ocak
  21:54

  Sorunum 28/01/2015 tarihi itibariyle Renault tarafından ücretsiz olarak giderilmiştir.

 • Emre K.
  07 Ocak
  09:22

  Müşteri hizmetleriniz arayarak Karoto Yetkili Servis'in beni arayacağını söyledi ancak halen arayan yok. Kış aylarında Bursa da kaza anında büyük önem taşıyan bu olayın biran önce ücretsiz olarak düzeltilmesini istiyorum.

 • 05 Ocak
  16:17

  Değerli Müşterimiz, Sn. Emre KİNCAL,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.