Renault Aracımı Eksik Donanımla Teslim Etti!

Atiye K. |

Ekim ayında aldığım Captur-Icon model aracın standart ekipmanlarında park sensörü var; fakat Renault araca park sensörü koymayı unutmuş. Bu fark edebildiğimiz eksiklik başka neyi unuttular bilemiyoruz. Ayrıca İlk yardım kitindeki el lambası ilk açtığımızda kırık çıktı. Zaten bir liralık el lambalarından.

Bunun yanı sıra ekranın üzerindeki küçük göz kapanmıyor. Bunların hepsini geçtim, genel merkezlerine yazdım, hemen hemen bir hafta oldu. Geri dönüş yapan yok. 57 bin küsür verip bir araç alıyorsunuz ve böyle durumla karşılaşıyorsunuz. Aracı alırken istediğimiz renkten koskoca Renault'da tek varmış ve iç dış kişiselleştirme, stepne, sigara kiti, siyah jant gibi ekstralar için ek para ödedik.

Etiketler :

Bayi Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atiye K.
  04 Aralık
  22:02

  Hataları karşılığında 3 ücretsiz bakım ve kolçak verdiler;fakat araç yeni olduğu için servis çok iyi anlamıyor araçtan.Ayrıca bayinin konuşma tarzı doğru değildi.İstediğinizi yapabilirsiniz tarzında konuşuldu.Genel merkezden hızlı geri dönüş aldık ve olumlu bir iletişimleri vardı.

 • 15 Kasım
  14:31

  Değerli Müşterimiz, Sn. Atiye KÖKSAL

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.