Renault Aracımdan Ses Geliyor!

Ahmet Y. |

Renault Fluence aracımı 3 ay evvel aldım depoyu fulleyince tıkırtılar gelmeye başlıyor. Renault'un şikayet hattını aradım. Geri dönüş yapıldı şikayetimi dile getirdim aracımı servise kabul etmiyorlar daha doğrusu şikayeti kabul etmiyorlar. Bu aracı bana samimi bir arkadaşım tavsiye etmişti onunla bu sorunu paylaştım onunda aracı aynı olmasına rağmen o dikkat etmemiş ben söyledikten sonra o da depoyu fulledi ve aynı ses onda da mevcut. Renault bu sorunu neden kabul etmek istemiyor çok merak ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  13 Şubat
  17:15

  evet sizden gelen bildirime göre. Araç ile ilgili sorun giderilemiyormuş ve Tüketici Mahkemesine başvurabilirmişiz . Gerçekten Reno ya bu tutumu yakıştıramadım. Ama yinede Şikayetimizi dikkate alıp aramaları da büyük bi incelik
  Mercedes gibi firmalar. Araçlarında olan bi sorunun farkına vardılarmı tüm araçlarını geri çağırabiliyorlarsa. Aynı uygulamayı Renault da yapabilir diye düşünüyorum neden yapmıyor Neden Müşteri kaybetmeyi tercih ediyor bunuda anlamış değilim. Ben iki adet sıfır Renault Megane 2 Arac Aldım ve memnun kaldığım problem yaşamadığım için. Fluence almıştım. Ama gördüm ki Araçta bi hata varsa Renault Bu hatanın sonuna kadar arkasında Durmuyor. Hukuki Yollardan Sonuna kadar hakkımı arayacağım ve Bundan Sonra Hiç bir arkadaşıma renault otomabilleri tavsiye etmeyeceğim.

 • 13 Şubat
  15:03

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.