Renault Aracımdan Kasisten Geçerken Ses Geliyor!

Aytuğ K. |

Renault Clio 4 aracımı nisan 2013'de aldım ve şuan 12.000 KM civarında araç herhangi bir kasisten ve yükseltiden geçerken gıcırdama sesi yapıyor ve arka yaylardan da ses geliyor. Ne kadar yavaş geçsem de sanki arabanın altında ki plastik koruma kasise sürtüyor.

Arabanın altına baktığımda sürtecek gibi de durmuyor ama yinede bu ses nasıl geliyor anlamış değilim. Ayrıca aracın içerisinde kapıdan tıkırdama ve bagaj kapağından gıcırdama sesi geliyor. Henüz servise gitmedim. Birde kafama şu soru takıldı aracı nisan ayında aldım ama sözleşme gereği ilk vergisini bayinin yatırması gerekirken temmuz yada ağustos ayında vergisini ben kendim yatırdım. Şimdi ocak ayında yine yatırıcağım 1 sene olmadan 2 vergi çok farklı.

Etiketler :

Kaporta

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aytuğ K.
  16 Ocak
  15:00

  ilginize teşekkür ederim,22 0cak çarşamba günü servis ile görüşüp test yapacağız.motorlu taşıt vergisi konusunda araştırma yapacaklar fakat bayiden dolayı bir yanlışlık varsa hukuki işlemi hiç bekletmeden de başlatacağım.

 • 14 Ocak
  13:09

  Değerli Müşterimiz, Sn. Aytuğ KÖSE

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.