Renault Aracımda Plastik Aksamda Soyulma Oluyor!

Koray Ö. |

2004 model Renault Megane 2 aracımın vites topuzu ve kapı kolları soyulmuş durumda Renault ise kullanıcı hatası olarak tanımlıyor. Bu durum neden bir diğerlerinde olmuyor da Renault'ta oluyor.
Renault kullananlar vitesi ayağıyla mı değiştiriyor. Servis bakımlı araçlarda değişim yapıyorlarmış sebep nedir peki, 10.000 bakımında vitese kapı koluna mı bakım yapıyorlar. Bu ne demek bu bizim hatamız ama nasıl olsa biz fazlasıyla bakımda kapı kolunun parasını bile çıkarıyoruz o zaman sorun olmuyor değiştiriyoruz demek. Elimle değiştirdiğim ve elimle tutarak açtığım kapı kolunun ücretsiz olarak değiştirilmesini istiyorum. Renault böyle yaptığı sürece müşteri kazanmayıp kaybedilecek.

Etiketler :

Direksiyon Kapı/Cam Vites ve Kutusu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray Ö.
  05 Eylül
  12:55

  Merkeze bağlı müşteri hizmetlerinden arayan Bora adlı arkadaş sorunumu çözmek ve memnuniyetimi sağlamak için yoğun çaba sarf etti, sorunum benim fikrimden dolayı çözülemedi ama kesinlikle gösterdiği çabadan dolayı memnun kaldım.

 • Koray Ö.
  02 Eylül
  15:01

  Müşteri temsilcisi çok ilgili,sorunumu çözmek adına elinde olan herşeyi sunuyor ama galiba firmanın müşteri temsilcisinin kullanabilmesi için sunduğu imkanlar fazla değil.Sorunum şuan için çözülmedi

 • 02 Eylül
  08:08

  Değerli Müşterimiz, Sn. Koray Ö.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.