Renault Aracımda Ön Takımdan Ses Geliyor ve İçeri Rüzgar Sesi Alıyor!

Coşkun K. |

2013 model Yeni clio sahibiyim. Fakat aracımdan 10 yıllık bir araca benzer şekilde sesler geliyor. Ön takımdan geldiğini düşündüğüm, fakat sonra serviste direksiyon kutusundan kaynaklandığını söyledikleri tıkırtı ve gıcırtı sesi var. Araç en ufak bir kasisten geçerken ya da Arnavut kaldırımı benzer bir yolda ilerlerken takır takır sesler gelip araç sallanıyor.

Bu inanılmaz rahatsız edici bir durum. O kadar para verip alınan araçta bu sorun olması çok düşündürücü ve üzücü. Diğer sorun ise aracın içinde resmen ıslık çalarmışçasına gelen rüzgar sesi. Buna nasıl bir önlem alacaklar bilemiyorum. Sıfır bir araçta bunlar nasıl olur da görülebilir.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşkun K.
  12 Aralık
  15:02

  Renault müşteri temsilcileri hemen dönüş yaptı ve aracın direksiyon kutusu değiştirildi. Bu anlamda ilgilendikleri için teşekkür ederim. Ses sorunu için yeni bir uygulama denediler ve umarım kalıcı çözüm olur. Yeniden sorun yaşanmaz.

 • 05 Aralık
  15:43

  Değerli Müşterimiz, Sn. Coşkun KONYALI

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.