Renault Aracımda Kusurlu Malzeme Kullanmış

Osman Y. |

Renault Clio 3 aracımı 2011 nisan ayında aldıktan sonra bir türlü servisten ayrılmak kısmet olmadı. İlk olarak farlarımın içi kararmaya başladı iki aşamada serviste farlar değiştirildi. Bir süre sonra debriyaj pedalımın altında bulunan gergi yayı deforma oldu. Yetkili servisin hatalı işlemi neticesinde 3 aşamada arıza giderildi devamında direksiyon simidinin ve vites kolunun soyulması nedeniyle değiştirildi devamında sürücü koltuğunun döşemesinde tüylenme ve renk değişimi nedeniyle söküldüğünde koltuğun içinde bulunan süngerinde dağılmış olması nedeniyle içinde değiştirildi. Bunların hepsi tesadüf değil sadece kalitesiz malzeme kullanımıdır. Belirttiğim bütün işlemler ise yetkili serviste yapıldı.

Etiketler :

Far ve Sinyaller Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Y.
  19 Şubat
  20:37

  Bugüne kadar kalitesiz malzeme nedeniylen araçta değişmeyen bir şey kalmadığı gibi birde servis yetersizliği canımdan bezdirdi.

 • 17 Şubat
  08:19

  Değerli Müşterimiz, Sn. Osman YALÇIN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.