Renault Aracımda Bluetooth Problemi Var!

Volakn G. |

Nisan ayında Renault Latitude araç satın aldım. Satın aldığım araç ve hatta tüm latitude serisi Samsung Galaxy Note 2 veya diğer Galaxy ürünleriyle bluetooth'u çalışmıyor. Bluetooth ünitesi(radyo) tanımlama tamamladıktan 10-20 saniye sonra kendini kapatıp yeniden açıyor.

Yazılım problemi olduğunu tahmin ettiğim bu arıza için yaklaşık 4 aydır "mücadele" ediyorum. Her defasında gerek yetkili servisten, gerekse müşteri hizmetlerinden başvurumu alıyorlar. Sonuç ise kocaman sıfır. Telefonla arıyorum lakin öyle aramamla kalıyor . Ne geri dönen oluyor, nede sorunu çözen. Renault müşteri hizmetlerinde merdiven altı tabir edilen üreticilerin anlayışına geçiş yapmış durumda.

Etiketler :

Ses-Müzik Sistemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volakn G.
  28 Eylül
  16:29

  Firma yetkilisi gayet olumlu ve kendi yetki sınırları icerisinde Fransaya bildirimde bulunduklarini ifade ediyor. Fakat sonuc uretilmiyor. Renault aracinizda problem olmadığında iyi lakin sorun varsa Renault yok.
  Genel mudurlerine e-mail attigim halde herkes sağır ve dilsiz. Bir genel mudure ulasma zorunlulugunda kalan musteriye o kurumun en tepesindeki yonetici kayitsiz kaliyor ve cozum uretilmesi icin gereken aksiyonun almiyorsa. Beni arayan musteri temsilcisi Suat bey ne yapsin...

 • 25 Eylül
  15:12

  Değerli Müşterimiz, Sn. Volakn G.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.